مدرک بین المللی زبان انگلیسی

مدرک بین المللی زبان انگلیسی

وبسایت فری بحث، با همکاری دانشگاه های معتبر اقدام به برگزاری دوره های جهانی همراه با ارائه مدرک بین المللی زبان انگلیسی کرده است. در زیر به بررسی این دوره ها میپردازیم :

دانشگاه Tsinghua

مدرک بین المللی زبان

دانشگاه چینهوا ، یک دانشگاه تحقیقاتی و دولتی بزرگ در پکن است. از زمان تأسیس آن در سال 1911 ، بسیاری از رهبران برجسته در مهندسی ، سیاست ، تجارت و فرهنگ از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. این دانشگاه به عنوان هفدهمین دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی QS World University قرار دارد. همچنین دانشگاه چینهوا بهترین دانشگاه آسیا نیز هست. ​

دوره ای که هم اکنون وبسایت فری بحث با همکاری این دانشگاه ارائه داده است، دوره Conversational English Skills یا ” مهارتهای مکالمه زبان انگلیسی” است. شما پس از گذراندن این دوره موفق به کسب مدرک بین المللی زبان نیز از این دانشگاه میشوید. مدرکی که مورد تایید وزارت علوم ایران بوده و در خارج از کشور نیز قابل ارائه است.

مدرک بین المللی زبان انگلیسی

مدرکی که برای شما صادر میشود ، دارای شناسه گواهی معتبر یا Valid Certificate ID بوده که قابل استعلام است. این مدرک، به صورت فیزیکی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ​ 

نمونه مدرک بین المللی زبان

مدرک بین المللی زبان

توضیح دوره:

دوره مهارتهای مکالمه زبان انگلیسی ، تمرکزش را روی موارد زیر میگذارد :

 • توسعه مهارت های مکالمه زبان انگلیسی
 • گوش دادن به گفتگوها و بحث های گروهی برای درک بهتر زبان انگلیسی و هنجارهای فرهنگی
 • یادگیری کلمات و اصطلاحات کلیدی
 • انجام فعالیت های مهندسی شده برای درک بهتر معنای مکالمات
 • فراگیری چگونگی آغاز مکالمات خود به زبان انگلیسی

تایپیک هایی که مطرح میشود نیز شامل موارد زیر است :

 1. معرفی و تبادل اطلاعات شخصی
 2. خانواده و دوستان
 3. غذا خوردن
 4. هدف و روشهای یادگیری زبان انگلیسی
 5. تعطیلات و تجربیات فراموش نشدنی
 6. سرگرمی ها
 7. بیان احساسات
 8. سالم ماندن

 

 

ویدیو توضیح دوره مکالمه با مدرک بین المللی زبان

چگونگی شرکت در دوره

این دوره ، هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری (در شهر تهران) برگزار میشود. برای ثبت نام در این دوره، کافیست با همکاران ما از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

۰۲۱-۵۵۴۱۴۶۲۹ / ۰۹۰۱۴۵۲۶۳۴۷

مختصری از تاریخ دانشگاه چینهوا

دانشگاه چینهوا در یک دوره آشوب ملی و درگیری با قدرتهای خارجی در پکن تأسیس شد که به شورش بوکسورها منجر شد ، قیامی علیه نفوذ خارجی در چین. پس از سرکوب شورش توسط یک اتحاد خارجی از جمله ایالات متحده ، سلسله حاکم چینگ ملزم به پرداخت غرامت به اعضای اتحاد شد. پس از پایان جنگ داخلی چین در سال 1949 ، چین یک انقلاب کمونیستی را تجربه کرد که منجر به ایجاد جمهوری خلق چین شد. رئیس وقت دانشگاه چینهوا ، همراه با بسیاری از اساتید ، به همراه دولت ملی گرا به تایوان گریخت. آنها در سال 1955 موسسه ملی فناوری هسته ای Tsing Hua را تاسیس کردند ، که بعداً به دانشگاه ملی Tsing Hua در تایوان تبدیل شد ، نهادی مستقل و متمایز از دانشگاه چینهوا.

دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات ، مرجع مدرک بین المللی زبان

مدرسه روزنامه نگاری و ارتباطات چینهوا (TSJC) در آوریل 2002 تأسیس شد. هدف آن مطالعات ارتباطات در گروه زبان و ادبیات چینی بود و تأسیس آن همزمان با توسعه رسانه هایی بوذ که به طور فزاینده ای بر امور جهان در زمان جهانی تاثیر گذار بودند. زمینه های تحقیقاتی دانشکده شامل ارتباطات بین المللی ، مطالعات فیلم و تلویزیون ، مطالعات رسانه های جدید ، عملیات و مدیریت رسانه و روزنامه نگاری تجاری است.

مدرک بین المللی زبان
مدرک بین المللی زبان

هدف این دانشکده استفاده کامل از ساختار دانشگاهی جامع چینهوا برای رسانه های چینی و بین المللی ، ایجاد رشته درجه یک در مطالعات روزنامه نگاری و ارتباطات ، پرورش متخصصان با استعداد در این زمینه و کشف مفاهیم پیشرفته در روزنامه نگاری و ارتباط میباشد. مدرک بین المللی زبان ما نیز از این دانشکده صادر میشود. این مدرسه همچنین یک برنامه فارغ التحصیلی دو ساله در روزنامه نگاری تجاری بین المللی ، تحت حمایت Bloomberg L.P و مرکز بین المللی روزنامه نگاران (ICFJ) ، ارائه می دهد که دانش آموزان با استعداد و متخصصان رسانه ای از سراسر جهان را در رسانه های مالی و ارتباطات سازمانی آموزش می دهد.

دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات دارای پنج مرکز تحقیق محور برای سازماندهی و انجام فعالیت های تحقیقاتی-دانشگاهی است. آنها عبارتند از: مرکز مطالعات ارتباطات بین المللی ، مرکز مطالعات رسانه های جدید ، مرکز مطالعات فیلم و تلویزیون ، مرکز مطالعات مدیریت رسانه و مرکز مطالعات صنعت فرهنگی.

معتبرترین مرجع صادر کننده مدرک بین المللی زبان کجاست؟

آیلتس و تافل ، معتبر ترین مراجع صادر کننده مدرک بین المللی زبان هستند. بیایید مختصری در مورد تاریخ آنها بدانیم

آیلتس

آیلتس ، مخفف کلمه ” سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی” است. آیلتس توسط اکثر موسسات دانشگاهی استرالیا ، انگلیس ، کانادا ، اروپا ، ایرلند و نیوزلند ، بیش از 3000 موسسه دانشگاهی در ایالات متحده و سازمان های مختلف حرفه ای در سراسر جهان پذیرفته میشود. این مدرک بین المللی زبان تنها آزمون مطمئن زبان انگلیسی است که توسط ویزای انگلستان و مهاجرت (UKVI) برای متقاضیان ویزا که در خارج و داخل انگلستان درخواست می کنند تأیید شده است.

برای قبولی در آزمون نیازی به حداقل نمره نیست. نتیجه آزمون IELTS یا فرم گزارش آزمون برای همه شرکت کنندگان در آزمون با نمره از “گروه 1” (“غیر کاربر”) تا “باند 9” (“کاربر متخصص”) صادر می شود و هر موسسه بازه متفاوتی را تعیین می کند.

همچنین نمره “گروه 0” برای کسانی که امتحان نکرده اند وجود دارد. به موسسات توصیه می شود گزارشی قدیمی تر از دو سال را معتبر در نظر نگیرند ، مگر اینکه کاربر ثابت کند که برای حفظ سطح خود تلاش کرده است.

در سال 2017 ، بیش از 3 میلیون آزمون در بیش از 140 کشور انجام شد ، در حالی که 2 میلیون آزمون آیلتس در سال 2012 ، 1.7 میلیون در سال 2011 و 1.4 میلیون تست در سال 2009 گرفته شده بود. در سال 2007 ، آیلتس بیش از یک میلیون تست را در یک دوره 12 ماه برای اولین بار تا کنون ، آن را تبدیل به محبوب ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان برای آموزش عالی و مهاجرت کرده است

سطح مورد نیاز موسسات دانشگاهی برای پذیرش

بیش از نیمی (51٪) از شرکت کنندگان در آزمون آیلتس برای ورود به آموزش عالی و دانشگاه در یک کشور خارجی شرکت می کنند.حداقل نمرات آیلتس مورد نیاز موسسات دانشگاهی متفاوت است. به عنوان یک قاعده کلی ، دانشگاه های دارای رتبه برتر در ایالات متحده به آیلتس بالاتر نیاز دارند (معمولاً 7.0).اکثر دانشگاهها نمرات بین 6-7 را برای تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی قبول می کنند.

مدرک بین المللی زبان
مدرک بین المللی زبان

آیلتس توسط بیش از 9000 موسسه آموزشی در سراسر جهان استفاده می شود. این بخش تنها چند نمونه از الزامات آیلتس در کشورهای مختلف را ارائه می دهد. جزئیات کامل در مورد سازمان هایی که IELTS را قبول می کنند و نمرات مورد نیاز آنها را می توانید در سیستم تشخیص جهانی IELTS مشاهده کنید.

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
لیست علاقه مندی ها 0